Nasi prelegenci

Katarzyna Tincel

Katarzyna Tincel wykładowca

Ukończyła kierunek prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 20 lat pracownik państwowej instytucji kontrolnej obejmującej swym zasięgiem województwo opolskie. Pracę zawodową łączy z działalnością dydaktyczną i szkoleniową, co pozwala wykorzystać długoletnie doświadczenie zawodowe. Wykładowca prawa pracy na uczelni wyższej. Współpracuje również z jednostkami szkoleniowymi. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prawa pracy, w szczególności przepisów związanych z zatrudnianiem pracowników, urlopami pracowniczymi, zakładowym funduszem świadczeń socjalnych, prowadzeniem dokumentacji pracowniczej, rodzicielstwem. Ponadto prowadzi wykłady związane z prawem oświatowym oraz prawem pracy w jednostkach budżetowych.

Czytaj więcej
Marcin Wrzoskiewicz

Marcin Wrzoskiewicz trener

Wykładowca, trener z wieloletnią praktyką w branży szkoleniowej i edukacyjnej. Prowadzi szkolenia, wykłady, wystąpienia i warsztaty oraz sesje indywidualne wzmacniające i rozwijające potencjał osobisty. Pracuje z klientami w całej Polsce, również on-line. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie szkoleń związanych z obsługą klienta, technikami sprzedaży, telemarketingiem. W swojej pracy oprócz teorii, wykorzystuję praktykę i wiedzę którą zdobył jako handlowiec w branży ubezpieczeniowej i motoryzacyjnej. W trakcie szkoleń inspiruję słuchaczy do trenowania kreatywności i twórczego potencjału we wszystkich obszarach życia.

Czytaj więcej
Małgorzata Rzeszutek

Małgorzata Rzeszutek doradca podatkowy

Wiedza i doświadczenie to ponad 11-letnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie nadzorów i audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych. Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego i VAT. Na rynku szkoleniowym specjalizuje się w szczególności: w podatku VAT dla jednostek samorządu terytorialnego oraz w podatkach dochodowych, dokumentacji cen transferowych.

W latach ubiegłych uczestnicząca w licznych projektach centralizacji w gminach i powiatach, polegających na szkoleniach i tworzeniu procedur centralizacyjnych oraz obecnie w procesach audytu po centralizacji.

Czytaj więcej
Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Aplikację adwokacką odbywała we wrocławskiej i warszawskiej Okręgowej Radzie Adwokackiej.

Praktykę zdobyła w Kancelariach o szeroko rozumianym profilu gospodarczym, gdzie specjalizowała się w prawie własności intelektualnej i prawie telekomunikacyjnym. Już jako adwokat przez blisko 7 lat współpracowała z jedną z większych Kancelarii Prawa Gospodarczego w Polsce, gdzie odpowiedzialna była za obsługę podmiotów gospodarczych oraz Klientów indywidualnych, prowadzenie szkoleń a także reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych. Ekspert prawny w telewizyjnych programach informacyjnych.

Od grudnia 2017 r. Dyrektor Departamentu Prawnego w Kancelarii Prawno Finansowej PLUS Sp. z o.o. sp.k.

Czytaj więcej
Tomasz Gzela

Tomasz Gzela prawnik

Absolwent studiów podyplomowych z ekonomii, specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych. Wiedza i doświadczenie to ponad 20-letnia praktyka w organach podatkowych, praca badawcza i dydaktyczna w państwowych i prywatnych szkołach wyższych oraz kancelariach prawnych i podatkowych. Autor wielu publikacji. Opracował obowiązkową procedurę stosowaną w zakresie przeciwdziałania „praniu pieniędzy”.

​Na rynku szkoleniowym od ponad 15 lat, specjalizuje się w szczególności: w procedurze karnej skarbowej, nieujawnionych źródłach przychodu, przeciwdziałaniu „praniu pieniędzy”, kontroli fiskalnych, podatkowych aspektach śmierci podatnika – przedsiębiorcy, prawie dewizowym w działalności gospodarczej, szeroko rozumianej odpowiedzialności podatkowej i finansach publicznych.

Czytaj więcej
Janusz Rynk

Janusz Rynk doradca podatkowy

Prezes zarządu FPD Sp. o.o. spółka doradztwo podatkowego. Doradca podatkowy posiadający 20 letnie doświadczenie w prawie podatkowym. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku VAT oraz podatku od spadków i darowizn. Fascynat nowych technologii, robotyzacji i sztucznej inteligencji. Twórca oprogramowania automatyzującego wprowadzanie faktur do systemów księgowych opartego na systemie OCR.

Czytaj więcej
Krzysztof Adamczyk

Krzysztof Adamczyk nauczyciel akademicki

Wykształcenie wyższe. Doktor nauk humanistycznych z zakresu politologii i nauk społecznych. Nauczyciel akademicki. Prezes i dyrektor generalny TRAKT S.A.

Czytaj więcej

Aktualności

przydatne linki

infonetax sp. z o. o.

ul. karola olszewskiego 6, 25-663 kielce

nip: 6572736550

dołącz do nas

bądź na bieżąco z nowościami