Nowoczesna platforma komunikacji pomiędzy podatnikiem, a doradcą podatkowym

Od 26 października na stacjach paliw Orlen uruchomiano nową usługę, dzięki której możemy dokonać płatności za zatankowane paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. Wszystko za sprawą nowej usługi Orlen Pay, dostępnej na urządzenia mobilne.

Aby skorzystać z nowej formy płatności należy pobrać aplikację mobilną Orlen Mobile i zarejestrować swoje dane wraz z wprowadzeniem danych karty płatniczej. Kolejnym krokiem jest zeskanowanie kodu QR z dystrybutora i zatwierdzenie transakcji. Po całej operacji możemy wsiać do samochodu i bezpiecznie opuścić stację benzynową, bez konieczności stania w kolejce.

Aplikacja umożliwia także firmom wprowadzenie danych do faktury, które po zakończonych transakcjach będą bezpośrednio wysyłane na wskazany adres e-mail.

Pierwsi użytkownicy nowej formy płatności narzekają jedynie na brak możliwości naliczania punktów Klubu Vitay oraz brak możliwości uzyskania zniżek z tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny.

Program obsługuje karty płatnicze Visa, MasterCard oraz Maestro z wyjątkiem kart Diners Club, którymi można płacić jedynie w kasach stacji.

przydatne linki

Strefa podatnika

strefa podatnika

Strefa doradcy podatkowego

strefa doradcy
podatkowego

infonetax sp. z o. o.

ul. karola olszewskiego 6, 25-663 kielce

nip: 6572736550

dołącz do nas

bądź na bieżąco z nowościami

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem