nowoczesna platforma komunikacji pomiędzy podatnikiem, a doradcą podatkowym

Sezon urlopowy powoli wkracza w rozkwit. Wielu z nas na tegoroczny odpoczynek wybrało polskie wybrzeże. Okazuje się, że na rodzimych plażach obowiązują restrykcyjne przepisy, za złamanie których możemy zostać ukarani mandatem, dlatego warto zapoznać się z regulaminami, zamieszczonymi na tablicach.

Złamanie zakazu o niespożywanie alkoholu podlega karze w wysokości od 50 do 500 złotych, podobnie jak w innych miejscach publicznych. Tyle samo zapłacimy za wjazd na plażę samochodem, motorem czy quadem, zaśmiecanie, palenie ogniska i grillowanie czy słuchanie muzyki, która zakłóca odpoczynek innym.

Nawet 500 złotych kary może dostać właściciel czworonoga, który przebywa wraz z nim na plaży. Wynika to głównie z warunków bezpieczeństwa względem innych turystów, ale również pozostawiania przez niego odchodów, za nieusunięcie których grozi kolejny mandat w wysokości 500 złotych.

500 złotych kary dostanie również turysta za opalanie się topless w miejscu publicznym, spanie w namiocie na plaży oraz palenie na niej papierosów (jeśli zabrania tego regulamin).

Najwyższa kara w wysokości do 1500 złotych grozi za chodzenie po wydmach oraz załatwianie na nich potrzeb fizjologicznych.

przydatne linki

Strefa podatnika

strefa podatnika

Strefa doradcy podatkowego

strefa doradcy
podatkowego

infonetax sp. z o. o.

ul. karola olszewskiego 6, 25-663 kielce

nip: 6572736550

dołącz do nas

bądź na bieżąco z nowościami

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem